KARTİ Arıza Tespit Cihazları
0 (555) 888 75 45-0850 346 48 93
  • emailinfo@obd2.com.tr
  • access_timeOnline hizmet 7/24 açık. Akşam saat: 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
    Tel: 0 (555) 888 75 45
    Fax: 0 (850) 346 48 93
compare_arrows0

Teslimat Bilgisi

Siparişleriniz 1-3 İş günü içinde kargoya verilmektedir. 

Siparişlerinizi kuryeden teslim alırken ambalajı bozuk, yırtık, ıslanmış ürünleri almayınız veya bu durumunu belirten bir tutanak ile alınız. Aksi halde üründe bu nedenlerden kaynaklanan problemleri müşteri kabullenmiş sayılır.

 

Ürününüzü iade edebilmeniz için aşağıdaki şartlara uygun olması gereklidir. 

Online güncellemeleri ürünlerde kurulum yapılmaması,

Cihazın FW (donanın yazılımının değiştirilmemesi) ve ambalajının yeniden satışa uygun olabilecek şekilde açılıp kapatılması Cihaz üzerindeki jelatinin çıkarılmaması, dış ambalajının yırtılmaması veya deforme edilmemesi.

 

Diğer Ürünlerde;

Cihazlara kurulum yapılmaması, Ambalajının yeniden satışa uygun olarak açılıp kapatılması (Ambalajının yırtılmaması veya deforme edilmemesi) 

Ürün kargoya verildikten sonra (Müşteri tarafından kargodan ister teslim alınsın, ister teslim alınmasın) geri gelen ürün yeniden satışa uygunluğu açısından servise gönderilir. Servisin raporu sonrasında satışın iade veya iptaline onay verilir. Bu süreç 3-15 gün aralığında olabilir. 

İade şartlarını karşılamayan ürün Müşteriye tekrar gönderilir. Müşteri kabul etmezse hukuki departmanımıza yönlendirilir. (Bu uygulama yaşadığımız tecrübelere istinaden (%3 lük orana sahip bir müşteri protföyümüz nedeni ile tüm satışlarımız için yapılmaktadır) Üründeki her türlü kullanıcı harici problemlerde aynı şekilde müşterilerimizin tüm haklarını korumak asli görevimizdir.


KARTI Diagnostic Tools