KARTİ Arıza Tespit Cihazları
0 (555) 888 75 45-0850 346 48 93
  • emailinfo@obd2.com.tr
  • access_timeOnline hizmet 7/24 açık. Akşam saat: 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
    Tel: 0 (555) 888 75 45
    Fax: 0 (850) 346 48 93
compare_arrows0

Soru - Cevap


LAUNCH İLE İLGİLİ SORULAR VE CEVAPLAR

1- Orjinal Launch harici ürününüz var mı? Birde tablet ne marka gönderilmekte kendi tableti mi gönderiliyor. Ayrıca güncelleme desteği var mı?

    Universal arıza tespit cihazı konusunda profesyonellik istiyorsanız Launch Easydiag Arıza Tespit cihazı olarak yer alan ürünlerimiz inceleyebilirsiniz.

    Var olan modelleriniz de istediğiniz tüm işlemleri sorunsuz yapabileceğiniz gibi online olarak devamlı güncelleme alması ise sizin için önemli bir avantaj olmaktadır. İçerisinde tablet olmayan Launch modellerinde eğer ki elimizde tablet bulunuyorsa yardımcı olmaktayız. Launch marka tablet ile sizin kendi elinizdeki tabletler veya bizden alacağınız tabletlerde fiyat farkından başka hiçbir değişiklik yoktur. Bu tür detay bilgileri ve güncel bilgilere Launch ürünleri olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim numaralarımız ile direkt hizmet alabilirsiniz.


2- Yeni modeller araçlar için güncelleme konusunda verilen hizmet kalitesi nedir?

    Cihazınız 1 yıl boyunca sürekli olarak direkt güncellemeleri uygulama üzerinden yapmaktadır. Diğer yıllarda güncelleme takibine devam etmek için yıllık ücret ödemeniz gereklidir. Eğer güncelleme süresi bittikten sonra tekrar yıllık güncelleme ücreti ödemek istemezseniz yine cihazınızı aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda satış ekibimizden detay bilgi alabilirsiniz.

 

3- Hani marka araçlara giriş yapabiliriz? Ağır vasıta araçlara giriş yapıyor mu?

    Avrupa, Asya ve Amerika olarak yer alan birçok markayı desteklemektedir. Launch Easydiag ile binek ve hafif ticari araçlara sorunsuz giriş yapabilirsiniz.


4- Uygulama bilgisayarda mı çalışıyor yoksa tablet olmak mı zorunda?

    Uygulama Android tablet veya mobil cihazlarda çalışmaktadır. Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalışmıyor. 

 

5- Bazı arıza tespit cihazlarında yanlış tespitlerle karşılaşıyoruz. Launch ta bu problemlerle karşılaşır mıyım?

    Launch arıza tespit cihazı orijinal ve profesyonel bir arıza tespit cihazıdır. Sizi herhangi bir şekilde yanlış yönlendirmez. Tamamen doğru hata kodlarını ekrana çıkartır. Sürekli olarak da güncel kalması sayesinde her zaman yenilikleri takip edebiliyorsunuz.


VW VAS 5054 SORU VE CEVAPLARI


1- VAS 5054a Volkswagen Audi Seat Skoda Arıza Tespit Cihazı ODIS VE OKI DESTEKLİ diyorsunuz. OKİ dediğiniz ne olmaktadır.

    Oki dediğimiz Vas 5054a cihazlarının eski modellerinde bulunmayan bir chip (entegre) dir. Bu chip bulunmayan Vas 5054a cihazları yeni versiyon yazılımlarını ve araç markalarını desteklememektedir. Firmamız tarafından sizlere sunulan Vas 5054a oki chip ODİS 4.3.3 (2018) versiyon yüklenmektedir. Yetkili servis işlemlerinin tamamını yapabilirsiniz. Vas 5054a cihazlarımız 1 yıl garantilidir.


ÜNİVERSAL CİHAZLAR SORU VE CEVAPLARI


1- Autocom ve Delphi hangi yazılım ve cihazlarla uyumludur Android tablet ve cihazlarda çalışır mı yoksa sadece Windows işletim sistemi ile mi uyumlu? Telefonla kapıda ödeme olarak sipariş veriliyor mu?

    Universal arıza tespit cihazı Autocom ve Delphi 2015.3 ve 2016.00 versiyonuyla çalışmaktadır. Android tablet ve cihazlarda maalesef çalışamaz, sadece windows uyumludur. Windows 7 32 bit işletim sistemi ile stabil olarak sorunsuz çalışmaktadır. Kapıda ödeme sistemimiz mevcuttur.


2- Aldığımız üniversal cihazların saklama yada taşıma çantaları var mı? Garanti durumu nedir?

    Satın almış olduğunuz bütün üniversal cihazlarımız sert polimer malzemeden yapılmış içi akustik sünger kaplı dış yüzeyinde logosu olan özel çantalarında gönderilmektedir. Bütün cihazlarımız 1 yıl üretim hatalarına karşı garantilidir.


3- Autocom ve Delphi sadece otomobiller için mi yoksa ağır vasıta içinde kullanılabilir mi?

    Autocom ve Delphi üniversal cihazlarımız otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araçlarda kullanılabilir. Siparişiniz gönderilirken içerisindeki DVD'de iki farklı program eklenir ve tarafınıza öyle gönderilir. İsterseniz kendiniz kurup kullanabilir isterseniz destek ekibimiz uzaktan bağlantı ile ücretsiz kurulum yapabilir.


DİĞER SORU VE CEVAPLAR


1- Ford VCM2 cihazı ile yetkili servislerin yaptığı tüm işlemleri yapabilir miyiz? Ford araçların hepsini tanıyor mu?

    Ford araçlara girişte yarımdı olan VCM 2 cihazı IDS programını kullanarak size yardımcı olmaktadır. Yetkili serviste yapılan tüm işlemleri aynı şekilde bu cihazımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

    Binek ve hafif ticari olarak bulunan eski ile yeni model tüm araçları sorunsuz bir şekilde tanımaktadır. Bu kategoride yer alan araçlarla sorunsuz iletişim kurabilirsiniz.


2- Geely Emgrand aracım var bu araca uyumlu arıza tespit cihazınız var mı?

    Geely Emgrand ve özellikle Japon araçlarında oldukça başarılı olan cihazımız Launch devamlı güncel kalması ile de size tavsiye edeceğimiz bir ürün olmaktadır.